O Winnicy Radości

 

Winnica Radości to e-wspólnota, do której chcę cię dziś zaprosić:-)

Naszym celem jest trwanie w bliskiej relacji z Jezusem, bo to z tej relacji płynie dla nas radość w pełni (J 15,11) i to w tej relacji poznajemy siebie. Naszą misją jest nieść radość światu, a hasłem i pozdrowieniem są słowa archanioła Rafała: "Niech cię spotka wiele radości!" (Tb 5,10).

Winnica Radości to z jednej strony ciągle powiększający się zespół osób, które codziennie modlą się za ciebie oraz ofiarują Eucharystię (przeczytaj świadectwa); ale to również grupa ludzi (subskrybentów), którzy pragną odnaleźć radość, prawdę, rozwijać się, zmieniać myślenie i rozwiązywać swoje problemy z Bogiem. Dzieje się to poprzez nieustanną modlitwę zespołu oraz słowo na blogu, w książce, w mediach społecznościowych.

Jeśli pragniesz dołączyć do zespołu modlitewnego, to napisz śmiało (kontakt@winnicaradosci.pl); lub jeśli pragniesz rozpalać z nami swoją radość, wiarę oraz odwagę, to zapisz się do newslettera (zero spamów, same konkrety); polub nas, obserwuj oraz subskrybuj kanał.

Patronką Winnicy Radości jest Maryja, którą bardzo kochamy. Patronem zaś jest św. Filip Neri, który był jednym z największych charyzmatyków Kościoła, stygmatykiem Ducha Świętego i najbardziej radosnym świętym :-)

Niech cię spotka wiele radości!