Być radosnym radością Ducha

Marzenia,wiara,Bóg,Winnica Radości, Jezus, Sekret radości

Cześć Kochani.

Poniżej publikuję moją rozmowę z redaktorem naczelnym pisma "Posłaniec św. Antoniego z Padwy", o. Andrzejem Zającem (kliknijcie w link "Treść wywiadu"). 

Przy tej okazji przypomnę, że książkę "Sekret radości" możecie nabyć w dwóch księgarniach - w Krakowie na ul. Franciszkańskiej 4 i w Katowicach na ul. Warszawskiej 58.

Treść wywiadu

Niech was spotka wiele radości!

Kategoria: 
Radość

Komentarze

Jestem po lekturze Twojej książki i mogę tylko powiedzieć, że zazdroszczę, że tak jesteś prowadzona. Ja po 10 latach odkrywam jakże odmienne skutki drogi duchowej a rozwiązywanie spraw doczesnych, nadawanie sensu mojemu życiu o spełnianiu pragnień serca nawet nie wspomnę ......wszystko idzie tak , że wstyd się przyznać. Stagnacja i psychiczno-duchowa destrukcja. Więc Twoje opisy sytuacji życiowych brzmią dla mnie jak fantastyka. Ja to takiego Boga jakiego opisujesz w książce to poznałem przez 6 miesięcy. Po tym okresie aż do dnia dzisiejszego: zło, zło, mega bombardowanie negatywnymi myślami czy postawami. A ja już nie mam ochoty ani sił słuchać : "Pan przyjął" " walka duchowa " " inni mają gorzej"itd. Ps. A parafrazujac słowa książki s. 301 Nie odkryłem po co żyję niewiele nabiera sensu a życie puste. Mój ból, rozczarowanie antyświadectwo.
Rysiek, może masz ochotę porozmawiać. Może trzeba odnaleźć powód tego stanu rzeczy? Nie potrafię Ci pomóc, jeśli nie będę znała szczegółów. Pozdrawiam Cię i obiecuję modlitwę.
Dziękuję :-) Ochotę może i mam ale nadzieja u mnie to obecnie towar deficytowy. Ale jakoś postaram się odezwać :-) Pozdrawiam
Super strona.
Cześć Martyna. Cieszę się, że Ci się podoba :*

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.